16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

23 september 2021

TNO: huidige autobelastingen schadelijk voor klimaat en milieu en waarom hogere BPM niet helpt.

TNO komt met een whitepaper over de invloed van de autobelastingen op milieu en klimaat. Alweer zo’n juichzang op betalen naar gebruik? Nee, integendeel. De whitepaper legt de tekortkomingen in het Nederlandse systeem van autobelastingen haarscherp bloot en komt met eenvoudige oplossingen die een nieuw of demissionair kabinet morgen al kan invoeren.

In de verkiezingsprogramma’s van begin dit jaar zagen we dat zo ongeveer alle partijen voor een systeem van Betalen naar Gebruik (BnG) zijn. De reden daarvoor verandert met de jaren. Ooit was het om files te bestrijden, toen was het eerlijker en recent wordt vooral de klimaatkaart gespeeld. 

De werkelijke reden is natuurlijk de

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.