16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

07 mei 2021

Diagnose met de Scope | Afl. 2 | Hoe sluit je de scope aan?

De scope heeft zich ontwikkeld tot een belangrijke diagnosetool. Een veelzijdige hulp bij lastige storingen, die zijn waarde regelmatig bewijst. In deze videoserie laten we zien hoe je hem in de praktijk kunt gebruiken.

In aflevering 2 legt Thijs van Grinsven uit hoe je de scope aansluit. Hij laat diverse manieren zien waarop je dit kunt doen. Je leert hoe je je eigen meetkabel maakt met break-outkabels en hoe je meetpinnen op de enige juiste manier gebruikt.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.