historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

13 augustus 2021

Diagnose met de Scope | Afl. 4 | Timing motor controleren

De scope heeft zich ontwikkeld tot een belangrijke diagnosetool. Een veelzijdige hulp bij lastige storingen, die zijn waarde regelmatig bewijst. In deze videoserie laten we zien hoe je hem in de praktijk kunt gebruiken.

Hoe meet je de gezondheid van de motor? Aflevering 4, 5 en 6 zijn erop gericht om deze vraag te beantwoorden. In aflevering 4 brengen we de timing in beeld. In de vervolgafleveringen meten we ook de injectie en de ontsteking.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.