Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

13 augustus 2021

Storingsdiagnose in de praktijk: Niet mooi lopende Porsche 911 als lesmateriaal

Eigen storingsauto mee naar de diagnosetraining van GMTO? Geen probleem. Zo kwam een Porsche 911 Carrera Cabrio 3.4 221 kW van 2001 mee. Klacht: “Motor loopt niet mooi rond en foutcode p0304 voor misfire op cilinder 4.” De twintig jaar jonge Porsche werd een leerzame uitdaging voor alle deelnemers.

Bij een aantal trainingen van GMTO is het mogelijk om tijdens de praktijk zelf storingsauto’s mee te nemen. Die voegen we dan in in de bestaande training om leerzaam te zijn voor alle deelnemers. Dat vraagt wat van de trainer op organisatorisch vlak, maar ook van zijn expertise. Niet alleen praatjes

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.