16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

13 augustus 2021

Diagnose met de Scope | Afl. 4 | Timing motor controleren

In de vierde aflevering van videoserie 'Diagnose met de Scope' gaan we een stapje verder. We combineren de eerder opgedane kennis om de timing van een motor in beeld te brengen. Je kijkt mee over de schouder van Thijs en leert hoe je de scope aansluit en instelt voor deze specifieke meting.

De scope heeft zich ontwikkeld tot een belangrijke diagnosetool. Een veelzijdige hulp bij lastige storingen, die zijn waarde regelmatig bewijst. In deze videoserie laten we zien hoe je hem in de praktijk kunt gebruiken.

Hoe meet je de gezondheid van de motor? Aflevering 4, 5 en 6 zijn

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.