historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

11 augustus 2021

Oog voor Techniek: BMW iX en i4’s vijfde generatie EV-techniek niet ‘one-size-fits-all’

Na de experimentele, compacte i3 en hybride i8 beloofde BMW dat hun elektrificatie vol op gang zal komen met de iX suv. Om meteen te vervolgen met de i4 sedan, beide met ‘vijfde generatie’ elektrische aandrijving en helemaal daarop ontworpen. Wat toch niet helemaal waar blijkt, want er komt een 4-serie Gran Coupe: een i4 met conventionele motoren. De vijfde generatie elektro-drive blijkt zelf ook in iX en i4 geen one-size-fits-all-oplossing.

Nog steeds Motoren Werke

Links op

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.