historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

09 december 2021

Diagnosestellen met de scope: trekhaakmontage verstoort parkeersensoren

Een autobedrijf verkoopt een Opel Crossland X uit 2019. Op verzoek van de nieuwe eigenaar laat het bedrijf er een trekhaak onder monteren. Als die geplaatst is, komen er meldingen over de parkeersensoren. Volgens een Opel-TSB komt dit door een dop op de trekhaak. Het bedrijf verwijdert de dop, verhelpt daarmee het probleem en levert de auto af aan de nieuwe eigenaar. Eind goed al goed?

Nou nee. De klant neemt de auto in gebruik. En niet veel later, als hij achteruit rijdt, beginnen de problemen. Het motorlampje gaat aan, er popt een parkeersensorstoring op en de radio en kilometerstand

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.