historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

23 juli 2021

Diagnosetools: Geluidscamera – storend geluid in beeld

Vervelende geluiden zijn in een auto soms moeilijk te lokaliseren. We horen ze wel, maar het blijkt lastig te zijn om precies te bepalen waar ze vandaan komen. Daar is nu echter een oplossing voor: met de geluidscamera worden geluiden zichtbaar gemaakt. Zo kun je op het scherm zien waar een geluid vandaan komt.

Zoemtonen, rammeltjes, bromgeluiden, fluittonen. Naarmate auto’s stiller worden, gaan ze harder opvallen. Dat is dus zeker een probleem met EV’s en Hybrides. Bij de stille aandrijving zullen andere geluiden niet meer worden “gemaskeerd”, ze worden niet overstemd door andere geluiden. Je gaat de rammeltjes en bromtonen

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.