Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

21 juli 2021

Elektrisch paradijs, of de dood? Grote autofabrikanten en de EU onthullen groene plannen tot 2050

Waar wielrenners gaan voor ‘de dood of de gladiolen’ presenteert de Europese Commissie een uitwerking van hun Green Deal als ‘de dood of het paradijs’, zo te zien. Elektriciteit en CO2 zijn daarin de sleutels om het klimaat en de hele mensheid te redden. Renault, Nissan, de Stellantis merken en Volkswagen waren de EU al net te snel af met concrete reddingsplannen.

De ijkmomenten moeten 2030 en 2050 worden, was al langer bekend. Klimaatneutraal in 2050, een flink end op weg in 2030, om te tonen dat we er volop mee bezig zijn. Met een aangescherpte Europese ambitie, verhoogd van

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.