historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

01 februari 2023

Emissions Analytics onderzoekt: Hoe schadelijk is bandenstof?

De komende Euro 7-normen beperken niet alleen de emissies via de uitlaat. Ook die van remmen en banden gaan nu tellen. Overdreven? Misschien. Aan de andere kant, de massa die van banden komt is 2.000 keer zo groot is als de deeltjesmassa uit de uitlaat blijkt uit metingen van Emissions Analytics. En of die bandendeeltjes nou allemaal zo onschadelijk zijn…

Eerst een schokkend feit: uit onderzoek van menselijke urine blijkt dat in onze ‘emissies’ stukjes band zitten. Meer precies gaat het om de stoffen 6PPD en 6PPD-Q. Waar die afkortingen voor staan vind je op Wikipedia. Voor nu is

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.