historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

24 juni 2021

Handig gereedschap voor speciale klussen: ashoesspreider, dakhandvatverwijdergereedschap en injectorbout-reparatieset

We gaan een ashoes en een achterveer vervangen, een dakgreep en een injector loshalen en we gaan een zwaar (elektrisch) voertuig verplaatsen in de showroom. Allemaal klusjes die je het leven heel lastig kunnen maken. Tenzij je het juiste gereedschap hebt…

Een homokineet kan in principe een autoleven mee. In principe. Dat zo’n mooi stukje techniek in de aandrijfas soms toch vroegtijdig de geest geeft kan twee oorzaken hebben. De eerste is extreme belasting. Vooral volgas geven bij een grote verdraaiingshoek is een aanslag op de levensduur van de homokineten. De tweede oorzaak is een defecte stofhoes. Door een scheur

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.