16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

25 mei 2023

OBFCM in de APK: welke equipment heb je nodig?

Een half jaar geleden was de deeltjestest nieuw in de APK en een nieuwe debutant loopt zich nu warm: OBFCM oftewel OnBoard Fuel Consumption Monitoring. Welke equipment heb je straks nodig, wat hebben leveranciers in huis, en hoe werkt het?

We kijken met vijf equipment-leveranciers terug op vragen uit de markt over het werken met de deeltjesteller en we kijken vooruit naar de apparatuur die nodig is voor OBFCM. Over dat laatste praten we ook met de RDW.

“Waarom geeft de deeltjesteller eerst een hoge waarde en daarna een lage waarde?” Bij AA-Equipment horen ze

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.