historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

06 december 2022

Nieuwe naam en aanpak: Autoschadetraining.nl wordt GMTO Schadeherstel

Na de eerdere overname door GMTO gaan nu alle activiteiten van Autoschadetraining.nl volledig over naar GMTO Schadeherstel. Hiermee komt een groot aantal trainingen en diensten beschikbaar voor de schadeherstelbranche.

Autoschadetraining.nl is in 2018 overgenomen door GMTO. Sindsdien werden relaties door beide organisaties bediend. Op de achtergrond is hard gewerkt om het beste van beide bedrijven te combineren tot één groot geheel. Dit is gelukt en vanaf 1 januari 2023 gaan alle werkzaamheden uitgevoerd worden vanuit de naam GMTO Schadeherstel.

De schadebranche kent de afgelopen jaren veel uitdagingen. Denk aan de nieuwe plusnormering, merkerkend schadeherstel, maar ook de elektrische voertuigen en

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.