Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

24 december 2021

Nummer 5 van de Autobranche Mega Top 10: Overleeft de verbrandingsmotor Euro 7?

De Top 2000, Spotify Wrapped, de oudejaarsconference en ja, zelfs het Jeugdjournaal komt met een jaaroverzicht. December is de maand van lijstjes en terugkijken. AMT doet mee! We vatten 2021 samen in tien topartikelen. Vandaag de nummer 5! Betekent Euro 7 het einde van de verbrandingsmotor in personenauto's?

Als het gaat om emissienormen hebben de Europese politici zich jarenlang door de auto-industrie bij de neus laten nemen. Iedere paar jaar maakten ze de normen weer een stukje strenger. En steeds brachten de fabrikanten auto’s op de markt die daar braaf aan voldeden. Tenminste…, tijdens de typegoedkeuring. Eenmaal op de weg

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.