Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

08 februari 2022

Opgelost op AMT Garageforum: Chevrolet Matiz (2007) te hoog in toeren

Garageforumlid HTS, het alter ego van Topmonteur Dave Hultermans, krijgt te maken met een Chevrolet Matiz uit 2007. “In plaats van te lage toeren en inhouden, zoals ze altijd doen, heeft deze last van het tegenovergestelde.” Met de hulp van forumleden komt hij tot de oplossing.

De klachtomschrijving is als volgt. “De Matiz loopt perfect, alleen stationair met iets te veel toeren. En zodra je gas geeft en weer loslaat, lopen de toeren eerst zo’n 400 tpm op voordat ze weer dalen. Dit dalen duurt erg lang, ongeveer 10 seconden.”

Gasklep vervangen

Dave weet dat deze gaskleppen met een stappenmotor

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.