Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

10 februari 2022

Stap voor stap: banden trimmen

Cupvorming, hoogteslag en ongelijkmatige loopvlakslijtage. Het zijn drie bekende oorzaken van trillende en lawaaiige banden. De montage van nieuwe banden is een simpele manier om de klachten te verhelpen. Het is ook een relatief dure oplossing voor de klant, zeker bij grote en dure bandenmaten. Daarbij is het geen garantie dat de klachten definitief wegblijven.
Banden trimmen is een kosteneffectieve manier om een band-/velgcombinatie perfect rond te maken. Als je het zorgvuldig doet, gaat er weinig profiel verloren. Rob de Winter van Karelsen Banden in Soest laat zien hoe je dat aanpakt.

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.