16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

21 oktober 2021

Sophie van Oijen, autobedrijf Van Oijen: ‘Praten over persoonlijke ontwikkeling hoort erbij’

Sophie van Oijen en haar broer Joost werken als derde generatie in het familiebedrijf dat in 1965 is opgericht, en willen het bedrijf gaan overnemen. De jonge ondernemers drukken hun eigen stempel op de bedrijfsvoering en geven veel aandacht aan strategisch personeelsbeleid. “Persoonlijke ontwikkeling zit in onze bedrijfscultuur.”

Wat doen jullie allemaal op het gebied van training en opleiding? Hoe vaak trainen jullie?

“Omdat we Toyota-dealer zijn, volgen we een trainingsprogramma van Toyota. Toyota combineert fysieke trainingen met een digitale leeromgeving. Medewerkers kunnen zelf hun ontwikkeltraject samenstellen. Op basis van hun vakgebied en interesse kiezen ze de trainingen die ze

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.