Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

19 oktober 2021

Vakgarage Tip over nieuwe, toekomstbestendige werkplaats: “vage ideeën geconcretiseerd”

Een fijne klantenkring. Goede bedrijfsresultaten. Arnold en
Patricia Tip waren helemaal niet ontevreden over het reilen en zeilen van hun universele garage in Elst. Maar beseften ook dat de wereld voortdurend in beweging is en de toekomst vandaag al begonnen is. Reden om het bedrijf een nieuwe opzet te geven, met veel aandacht voor de werkplaats.

Vakgarage Tip staat met strakke zwarte letters op de bekende zilvergrijs-rode gevelpanelen. De uitstraling wekt vertrouwen, dit is geen scharrig ‘we rommelen maar wat aan-bedrijfje’. Toch lijkt het pand in geen enkel opzicht op de imposante glaspaleizen die tegenwoordig zo kenmerkend zijn

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.