16 mei-livestream

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

15 juni 2021

Toekomstvisie Bosch op klimaatneutraal vervoer: met alle middelen koolstofvrij

Het lijkt een uitgemaakte zaak, politiek gezien, dat vervoer maximaal elektrisch moet worden. Anders halen we niet op tijd de klimaatdoelen, het tot nul reduceren van CO2-uitstoot vanaf 2050. Bosch productmanager personenauto’s Nicolai Wacker legt nog maar eens uit dat regelgeving vooral techniek-neutraal moet blijven, omdat er meer wegen leiden naar een schone toekomst. Die moet je allemaal benutten.

Met alleen inzetten op puur elektrische auto’s gaan we er niet komen. Al kunnen we als bijkomstigheid wel onderweg een uiterst strenge Euro 7-uitlaatgasnorm instellen, voor de laatste niet-elektrische voertuigen. Overigens laat Wacker zien dat auto’s die nu bij Bosch in

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.