historie livestreams

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

15 juni 2021

Waterstof houdt trucks en bestellers in bedrijf

Omdat er haast is bij de redding van het klimaat, en omdat nieuwe wettelijke regels zoals Euro 7 daartoe gaan dwingen, elektrificeert de autowereld in hoog tempo. De waterstof-economie als betere/beste oplossing moet nog maar even wachten. Er is wel het besef dat bedrijfswagens op accu’s toch wat lastig of zelfs niet realistisch zijn, waar waterstof en brandstofcel nu al uitkomst kunnen bieden.

Bij bedrijfswagens wordt al een tweesporenbeleid zichtbaar: accu’s waar het kan, waterstof waar accu’s te weinig rijbereik bieden. Als voorbeeld Mercedes-Benz, dat zowel een eActros voor lokaal vervoer klaarstoomt, als uitzicht biedt op een H2-truck voor langere

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.