Bedrijfslidmaatschap
NL Drenthe
13 december 2022

Verslag van de avond bij Miskery te Emmen

                                                        Afdeling Drenthe 

Bezoek aan Myskery

Een prachtige afsluiting van het ATC-jaar 2022. Woensdagavond 7 december was ATC-Drenthe op bezoek bij Myskery, het privémuseum van Gerrit Misker. Na een hartelijke ontvangst met koffie en gebak door mevrouw Ans Misker heeft Gerrit een rondleiding verzorgd. Hij kan er enthousiast over vertellen. Hier volgt een fotoreportage.

     

 

In het museum vind je naast mooie auto’s diverse soorten van kunst, zoals schilderijen en pentekeningen van Vincent van Gogh. Een speciale hoek met opgezette dieren. Bij de meeste museumstukken kan Gerrit een leuk verhaal vertellen.

   

                                                           

    

Na afloop napraten onder het genot van een hapje en drankje.

Gerrit en Ans, namens ATC Drenthe hartelijk dank voor deze mooie avond.

 

Klaas van Haeringen

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.