Bedrijfslidmaatschap

Onbeperkt onze artikelen lezen? Word nu nog lid!

Alleen voor leden

09 juli 2021

Waarom Duitsland voor andere deeltjestellers kiest (en hebben ze gelijk?)

Duitsland start een half jaartje na ons met de roetdeeltjesmeting in hun APK. Bij de oosterburen zijn de regels straks net wat anders dan bij ons. Dat leidt tot andere deeltjestellers. Moet je daar rekening mee houden bij de aanschaf van een deeltjesteller? En: Kunnen wij van hun leren of zij van ons?

Hoe gaan we precies testen? Welke grenswaarden hanteren we? En: Aan welke eisen moet een APK-deeltjesteller voldoen? In Nederland zijn tal van mensen en instanties daar lange tijd mee bezig geweest. Je hebt altijd baas boven baas, in Duitsland hebben ze er nóg langer over gedaan. Maar

Kennismaken met regionale collega’s uit de branche?

Nog vragen?

Stel je vraag via het mailadres van jouw afdeling of laat je gegevens achter. Zij helpen je graag! Voor overige vragen kun je mailen naar info@verenigingatc.com

  • Hidden
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.